Przejdź do treści
Strona główna / Hiszpania

Hiszpania

Hiszpania – Wakacje Last Minute, Wczasy Super Last Minute, LOT + HOTEL All Inclusive 2024

Hiszpania – Polecane wycieczki LOT + HOTEL All Inclusive 2024

Hiszpania

Wakacje w Hiszpanii będą znakomitym wyborem jeśli chcesz spędzić wakacje w słonecznym regionie, zwiedzać cudowne zabytki i podziwiać krajobrazy. Hiszpania co roku przyciąga tysiące turystów ze wszystkich stron świata.

Wakacje i wczasy w Hiszpanii

Hiszpania to kraj o bogatej architekturze, a każde większe miasto posiada mnóstwo miejsc wartych odwiedzenia i niezwykłych atrakcji. W biurach podróży można znaleźć ciekawe oferty wakacji w Hiszpanii. Wśród najpopularniejszych warto wymienić Walencję, Barcelonę, Madryt, Kordobę, Sewillę, Grenadę czy Malagę. Dużą popularnością cieszą się wczasy Hiszpania All Inclusive w luksusowych hotelach na wybrzeżach Costa del Sol, Costa Brava, Costa de la Luz, Costa Blanca, Costa Almeria, Costa Dorada oraz wyjazdy na hiszpańskie wyspy. Natomiast wakacje w Hiszpanii Last Minute na Majorkę, Minorkę, Ibizę, Teneryfę, Gran Canarię, Fuerteventurę, La Gomerę czy La Palmę można trafić w dobrej promocji.

Wczasy Hiszpania – gdzie jechać?

Ogromny wybór dostępnych kierunków wakacyjnych sprawia, że każdy turysta może spędzać swój urlop w taki sposób, jaki najbardziej mu odpowiada. Komfortowy wyjazd wakacyjny do Hiszpanii zapewnią czołowe biura podróży, z którymi współpracujemy. Można wybrać się zarówno na wycieczkę do Hiszpanii kontynentalnej, jak i na wyspy. Często wybierane przez turystów są oferty Hiszpania All Inclusive. Dla rodzin z dziećmi warto wybrać wybrzeża Costa Brava i Costa del Sol, natomiast przyrodę można podziwiać na Wyspach Kanaryjskich.

Pogoda w Hiszpanii

Kiedy najlepiej jechać na wczasy do Hiszpanii? Wczasy w Hiszpanii najlepiej spędzić w miesiącach od czerwca do września. W tych okresie przyjeżdża tu najwięcej turystów. Aby uniknąć tłumów, można przyjechać wiosną, gdy jest równie ciepło, co letnią porą. Latem temperatura wynosi powyżej 30˚C, natomiast zimą od 6 do 16˚C. Najwilgotniejsze miesiące w roku to wrzesień i październik.
Najcieplejsze miesiące w Hiszpanii to czerwiec, lipiec i sierpień, a najzimniejsze: grudzień, styczeń i luty. W lipcu oraz sierpniu planując wyjazd do Hiszpanii trzeba liczyć się z temperaturami do 32˚C. Poza sezonem, w czerwcu należy się spodziewać się temperatur ok. 28˚C , a we wrześniu ok. 26˚C.

Hotele All Inclusive w Hiszpanii

Polecane regiony w Hiszpanii

Barcelona, Costa Almeria, Costa Blanca, Costa Brava, Costa de la Luz, Costa del Azahar, Costa del Sol, Costa Dorada, Fuerteventura, Gran Canaria, Ibiza, La Gomera, La Palma, Lanzarote, Majorka, Minorka, Teneryfa.