Przejdź do treści
Strona główna / Last Minute

Last Minute

Last Minute – Polecane wycieczki LOT + HOTEL All Inclusive 2024

Egzotyka – Wakacje Last Minute, Wczasy Super Last Minute, LOT + HOTEL All Inclusive 2024

Last Minute

Oferty Last Minute polegają na wykupieniu wycieczki niedługo przed terminem wyjazdu, a decyzję niejednokrotnie trzeba podjąć dosłownie z dnia na dzień. To idealna propozycja dla kogoś, kto nie ma jasno określonych planów wakacyjnych i może w dowolnym momencie wyjechać. Biura podróży chętnie organizują promocje Last Minute.

Wakacje Last Minute 2024

W ten sposób określa się wakacje na ostatnią chwilę, które rezerwowane są często z zaledwie kilkudniowym wyprzedzeniem. Biura podróży oferują promocje Last Minute, gdy zbliża się termin wakacji. Wakacje Last Minute to idealna opcja dla osób, które planują wyjazd w najkorzystniejszej cenie. Wycieczki Last Minute pojawiają się zazwyczaj 30 dni przed wylotem, ale bywa też, że oferta Last Minute dotyczy wyjazdu, który rozpoczyna się następnego dnia, a nawet tego samego dnia. Tanie wyjazdy Last Minute mogą dotyczyć właściwie wszystkich kierunków na całym świecie.

Last Minute – All Inclusive

Oferta Last Minute All Inclusive zapewnia przelot oraz hotel z pełnym wyżywieniem All Inclusive, ale także dodatkowe udogodnienia. Wczasy Last Minute All Inclusive to wakacje na bogato, dla osób, które wyjeżdżają po to, aby całkowicie się zrelaksować. Na miejscu, w hotelu, często masz zapewnione SPA, sporty wodne czy open bar. All Inclusive, czyli wszystko masz w cenie!

Super Last Minute

W naszej ofercie wakacji Last Minute znajdziesz również wczasy Super Last Minute. To oferty dla osób, które poszukują tanich wakacji oraz mogą lecieć nawet dziś lub w ciągu najbliższych kilku dni. Wakacje samolotem wraz z opcją Super Last Minute All Inclusive często pojawiają się w bardzo atrakcyjnych cenach!

Last Minute – Najpopularniejsze kierunki oraz lotniska

Najpopularniejsze kierunki Last Minute, które wybierane są przez klientów to:

Grecja, Turcja, Hiszpania, Bułgaria, Egipt, Chorwacja, Włochy, Tunezja, Wyspy Kanaryjskie, Dominikana, Zanzibar, Stany Zjednoczone, Malediwy, Meksyk, Emiraty Arabskie, Cypr, Madera, Malta, Kuba oraz Tajlandia.


Wyjazdy na wczasy Last Minute organizowane są głównie z popularnych lotnisk w Polsce. Lot z:
– Warszawy
– Katowic
– Krakowa
– Wrocławia
– Radomia
– Poznania
– Łodzi
– Gdańska
– Szczecina.

Gdzie szukać ofert Last Minute 2024?

Oferty Last Minute potrafią być bardzo atrakcyjne dla osób, które mogą dostać urlop od ręki i zarezerwować wakacje w ostatniej chwili. Idealną ofertę można znaleźć na stronie WakacjePremium.pl, gdzie wszystko jest w jednym miejscu oraz w najniższych cenach. Nasza wyszukiwarka Last Minute umożliwia wyszukiwanie wakacji poprzez oznaczenie np. kierunku podróży, daty wylotu i przylotu, lotniska, liczby uczestników, wyboru opcji Last Minute czy All Inclusive.

Kiedy lecieć na Last Minute?

Wyjechać na wakacje Last Minute możesz przez cały rok. W styczniu, na Majówkę, długi weekend czy Wielkanoc lub Boże Narodzenie. W większości przypadków zależy od kierunku, w który chcesz się wybrać.