Przejdź do treści
Strona główna / Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie – Wakacje Last Minute, Wczasy Super Last Minute, LOT + HOTEL All Inclusive 2024

Emiraty Arabskie – Polecane wycieczki LOT + HOTEL All Inclusive 2024

Emiraty Arabskie

W jednym z najzamożniejszych krajów na globie, podróżujący mają okazję doświadczyć rajskiego klimatu, który rozkwita pośrodku rozległej pustyni. To nie przypadek. Praktycznie 97% obszaru Zjednoczonych Emiratów Arabskich stanowi pustynia, co nadaje tej destynacji unikalny charakter. Pomimo pustyni, turystyka dynamicznie rozwija się na reszcie terenów. Miasta prezentują się tak imponująco, że trudno oderwać od nich wzrok! Wakacje w tych rejonach to gwarancja niezapomnianego przeżycia.

Wakacje i wczasy w Emiratach Arabskich

Bliski Wschód kusi możliwością zrealizowania marzeń o egzotycznych wakacjach. Emiraty Arabskie gwarantują urlop w doskonałych warunkach nawet w zimie. To fascynujące państwo oferuje niezwykłe doznania dla każdego. Jeżeli planujesz spędzić wakacje w tym regionie, Dubaj stanowi doskonały wybór. To miejsce o bogatej kulturze i potężnym znaczeniu gospodarczym, oferujące zarówno piękne plaże, cienie palm oraz luksusowe centra handlowe z europejskimi markami. Wycieczka do Emiratów Arabskich to wyjątkowe przeżycie, łączące w sobie mieniący się bogactwem Dubaj z tradycyjnymi wioskami beduińskimi, pustynnymi oazami i barwnymi targami wielbłądów. Wysokie góry, bezkresne pustynie oraz imponujące drapacze chmur to atrakcje przyciągające turystów odwiedzających Emiraty Arabskie. Last Minute to propozycje, które warto sprawdzić na naszej stronie, szczególnie jeśli poszukujesz oferty Emiraty Arabskie All Inclusive, gdzie pełne wyżywienie gwarantowane jest w hotelu. Emiraty Arabskie to nie tylko cudowne pejzaże, idealnie uregulowane plaże, ekskluzywne hotele i urokliwe świątynie, ale także kraj, gdzie główną religią jest islam.

Wczasy Emiraty Arabskie – gdzie jechać?

Emiraty Arabskie składają się z połączenia siedmiu emiratów: Abu Zabi, Dubaju, Szardży, Adżmanu, Umm al Quwain, Ras al Khaimah oraz Fudżajry. Te emiraty, obecnie są zgrupowane w jednym państwie o nazwie Emiraty Arabskie, tworzą fascynujący krajobraz. Popularnym celem turystycznym jest Dubaj, choć kraj ten oferuje także inne, równie atrakcyjne destynacje. Wycieczki do Emiratów Arabskich zapewniają renomowane biura podróży, takie jak Itaka, Rainbow czy Best Reisen. Wakacje w formule All Inclusive do Emiratów Arabskich z tych biur cieszą się dużym zainteresowaniem.

Pogoda w Emiratach Arabskich

Podróżowanie do Emiratów Arabskich możliwe jest o każdej porze roku. Bez względu na to, czy planujesz wakacje w listopadzie, grudniu, lutym, czy może w czerwcu, lipcu lub sierpniu, możesz cieszyć się równie słonecznym i ciepłym klimatem. Kiedy lecieć do Emiratów Arabskich? Odpowiedź jest prosta: kiedy tylko masz na to ochotę. To miejsce gwarantuje doskonałą pogodę przez większą część roku. Wakacje w Emiratach Arabskich oznaczają wysokie temperatury i brak opadów. Jeśli zależy Ci na pewnej pogodzie podczas wakacji, Emiraty Arabskie to doskonały wybór. Zaleca się jednak podróżować do tego regionu od października do kwietnia, aby uniknąć wysokich temperatur panujących latem, gdy termometry sięgają nawet 50 stopni Celsjusza.

Hotele All Inclusive w Emiratach Arabskich

Polecane regiony w Emiratach Arabskich

Abu Dhabi, Dubaj, Fujairah, Ras Al-Khaimah, Sharjah.