Przejdź do treści
Strona główna / Tunezja

Tunezja

Tunezja – Wakacje Last Minute, Wczasy Super Last Minute, LOT + HOTEL All Inclusive 2024

Tunezja – Polecane wycieczki LOT + HOTEL All Inclusive 2024

Tunezja

Tunezja leży w północnej części Afryki, nad Morzem Śródziemnym i uchodzi za miejsce pełne kontrastów za sprawą mieszających się ze sobą kultur afrykańskiej i europejskiej. Bajkowe wodospady i jeziora, kwitnące aromatyczne hibiskusy i barwne oleandry, to połączenie surowej pustyni z egzotyczną oazą. Tunezja jako kraj kontrastów swoim pięknem zachwyca miliony turystów i od wielu lat plasuje się wśród najpopularniejszych kierunków na wymarzone wakacje.

Wakacje i wczasy w Tunezji

Tunezja, to państwo położone w północnej Afryce nad Morzem Śródziemnym graniczące z Algierią i Libią. Od południowej strony Tunezję otaczają wielkie przestrzenie Sahary, a na północy doświadczymy tropikalnego krajobrazu gór Atlasu. Tunezja uważana jest za kraj kontrastów i zróżnicowanego krajobrazu, na który składają się bajkowe wodospady i jeziora, kwitnące aromatyczne hibiskusy i barwne oleandry oraz pustynia i góry. Wysokiej klasy hotele nad Zatoką Hammamet czy Zatoką Gabes kuszą atrakcyjnymi cenami, miłą i przyjazną obsługą. W atrakcyjnych ofertach Tunezja All Inclusive na gości czekają komfortowe pokoje, piękne baseny oraz wyżywienie obejmujące liczne specjały tradycyjnej kuchni tunezyjskiej. Korzystne cenowo wycieczki do najbardziej popularnych kurortów można często znaleźć w ofercie Tunezja Last Minute. Regiony Sousse, Monastir, Hammamet, Djerba, to najczęściej wybierane wakacyjne oferty wycieczek do Tunezji.

Wczasy Tunezja – gdzie jechać?

Pogoda w Tunezji

Tunezja jest krajem ciepłym, a w sezonie letnim bywa krajem upalnym. Latem – w czerwcu, lipcu i sierpniu – temperatury przekraczają 30°C, choć na wybrzeżu bryza daje poczucie chłodu. W Tunezji nieco chłodniej jest wiosną lub jesienią, jednak temperatury w kwietniu, maju oraz październiku i listopadzie przekraczają 20°C.

Hotele All Inclusive w Tunezji

Polecane regiony w Tunezji

Djerba, Hammamet, Monastir, Sousse, Zarzis.